Neden Delfin Ajans?

Delfin Ajans ve İletişim, etkinliğinizin yönetiminde ve markanızın tanıtımında, zamanında doğru çözüm sunmaya, teknik alt yapıyla ve güçlü tedarikçi ilişkisi ile özgün uygulamalar yaratmayı hedeflemektedir.

Organizasyon Planlama ve Tanıtım Hizmetleri alanında, bireysel ve kurumsal çözüm önerileriyle, Etkinlik Yönetimi ve Danışmanlığı Hizmeti veren Delfin Ajans ve İletişim, estetik, yaratıcı fikirleri, güler yüzlü ve profesyonel bir ekiple, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun çözümler sunmaktadır.

Delfin Ajans ve İletişim, kurumun amaçları doğrultusunda kendisi için geliştirdiği tanımın kamuoyu tarafından aynı biçimde algılanmasını sağlayacak faaliyetlerde bulunur. Kurumunuzun imajının doğru şekilde oluşturulması ve geliştirilmesi ile firmanız ve ürününüzü hedef kitleye duyurmaktadır. Delfin Ajans ve İletişim, müşterilerinden aldığı brief sonrasında analiz yapıp sunmaktadır, ardından özgün ve yaratıcı çözüm önerileriyle proje sunmaktadır. Bütçelendirme ve planlamanın ardından uygulamaya geçip, etkinlik sonrasında raporlamalarla bir geribildirimde bulunmaktadır.

 

Fotoğraflar